«…Це був один з найкращих виступів, які мені доводилось чути. Звучання дуже рівне, природнє, відтінювання динамічне, і диригент… В його роботі є щось від великого фон Караяна: ощадливий в жестах, але зрозумілий. Свою волю накидає виразом очей, мімікою обличчя, цілою поставою. На ледь помітні рухи долоні можна реагувати тільки після тривалих годин виснажливої праці. Для цього колективу це не складає ніякої проблеми, оскільки (на зразок познанських "Соловейків") мають свою хорову школу….»
"Кур'єр поморскі" 25.09.1991 р., Ян Шварцльозе
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
28.06.2015
28 червня 2015 року о 12:00 хорова капела "Дударик" відслужила Божественну Літургію в храмі Блаженних Священномученеків Северина Якима та Віталія - ієромонахів Дрогобицьких. Одразу після Літургії "Дударик" заспівав кілька творів на духовну тематику і розпочав акцію по збору коштів для Ірини Іванош("Лютик") - медсестри, яка втратила обидві ноги в результаті поранень, отриманих на Донбасі
Додати коментар