На Головну

"Дударик" тріумфував у Дітройті…
"Дударик" зачаровує Торонто…
"Дударик" полонив серця ньюйоркчан…
"Дударик"- жайворонковий спів і справжній амбасадор…

"Свобода", Нью-Йорк, червень-липень 1990 р.

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 6154

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

"20 шлягерів 20 століття" Верховино, світку ти наш…

10.10.2015

Хто в народі не знає славної пісні про опришків «Верховино, світку ти наш…»? Волелюбний її характер вже понад півтора століття бентежить душі поколінь, допомагає не втрачати оптимізму навіть у найскрутніші часи.
Написав вірші для цієї пісні Микола Устиянович – український романтик «львівської школи», що прийшов у літературу під проводом Маркіяна Шашкевича і був після його смерті аж до появи Івана Франка найавторитетнішим письменником у Галичині.
Далі ще цікавіше. Музику до цього неймовірно волелюбного твору, написав Михайло Вербицький. Можливо це не відкриття, а от для мене особисто, це наче радість довгоочікуваної зустрічі, відчуття причетності. Одна з багатьох улюблених пісень наших Батьків, а згодом і нас з вами творилася такими майстрами. Атепер і мандри Львовом, вулиці якого названі на честь Миколи Устияновича і Михайла Вербицького набувають особливого, музичного сенсу.
До скорої зустрічі на концертах капели "Дударик" 13 і 20 жовтня у філармонії.

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (0)