На Головну

«Я буквально приголомшений виступом хору «Дударик»… …репертуар хору - це хвилююче зібрання невмирущих творів національної класичної спадщини»

Павло Плішка, провідний соліст, Метрополітенопера, червень, 1990 р.

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 2393

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

"20 шлягерів 20 століття" Верховино, світку ти наш…

10.10.2015

Хто в народі не знає славної пісні про опришків «Верховино, світку ти наш…»? Волелюбний її характер вже понад півтора століття бентежить душі поколінь, допомагає не втрачати оптимізму навіть у найскрутніші часи.
Написав вірші для цієї пісні Микола Устиянович – український романтик «львівської школи», що прийшов у літературу під проводом Маркіяна Шашкевича і був після його смерті аж до появи Івана Франка найавторитетнішим письменником у Галичині.
Далі ще цікавіше. Музику до цього неймовірно волелюбного твору, написав Михайло Вербицький. Можливо це не відкриття, а от для мене особисто, це наче радість довгоочікуваної зустрічі, відчуття причетності. Одна з багатьох улюблених пісень наших Батьків, а згодом і нас з вами творилася такими майстрами. Атепер і мандри Львовом, вулиці якого названі на честь Миколи Устияновича і Михайла Вербицького набувають особливого, музичного сенсу.
До скорої зустрічі на концертах капели "Дударик" 13 і 20 жовтня у філармонії.

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (0)