На Головну

«…Це був один з найкращих виступів, які мені доводилось чути. Звучання дуже рівне, природнє, відтінювання динамічне, і диригент… В його роботі є щось від великого фон Караяна: ощадливий в жестах, але зрозумілий. Свою волю накидає виразом очей, мімікою обличчя, цілою поставою. На ледь помітні рухи долоні можна реагувати тільки після тривалих годин виснажливої праці. Для цього колективу це не складає ніякої проблеми, оскільки (на зразок познанських "Соловейків") мають свою хорову школу….»

"Кур'єр поморскі" 25.09.1991 р., Ян Шварцльозе

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 847

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

«Скарби княжої церкви св. Миколая» у Києві

15.06.2016

15 червня 2016 року в приміщенні Національного історико-архітектурного заповідника «Софія Київська»(м. Київ), в рамках мистецького проекту народного художника України Мирослава Отковича «Нація, історія, культура», хорова капела "Дударик" відкрила виставку «Скарби княжої церкви св. Миколая». На цю культурну подію було запрошено Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, Верховного архієпископа Києво-Галицького, митрополита Київського,  предстоятеля УГКЦ  Блаженнійшого Святослава (Шевчука), членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, духовенство різних християнських конфесій, Голову Верховної Ради України п. Андрія Парубія, народних депутатів України та інших високоповажних осіб.

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (0)