На Головну

«… це чарівний голосовий тембр хору хлопчиків та юнаків до глибини душі зворушував, витискував сльози, казав вслуховуватись і дивуватись, що їхні наставники спроможні з дітей зробити справжнє чудо!»

«Наше слово», Варшава, 20.12.1988 р.

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 5979

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

«Скарби княжої церкви св. Миколая» у Києві

15.06.2016

15 червня 2016 року в приміщенні Національного історико-архітектурного заповідника «Софія Київська»(м. Київ), в рамках мистецького проекту народного художника України Мирослава Отковича «Нація, історія, культура», хорова капела "Дударик" відкрила виставку «Скарби княжої церкви св. Миколая». На цю культурну подію було запрошено Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, Верховного архієпископа Києво-Галицького, митрополита Київського,  предстоятеля УГКЦ  Блаженнійшого Святослава (Шевчука), членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, духовенство різних християнських конфесій, Голову Верховної Ради України п. Андрія Парубія, народних депутатів України та інших високоповажних осіб.

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (0)