«… це чарівний голосовий тембр хору хлопчиків та юнаків до глибини душі зворушував, витискував сльози, казав вслуховуватись і дивуватись, що їхні наставники спроможні з дітей зробити справжнє чудо!»
«Наше слово», Варшава, 20.12.1988 р.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
22.06.2016
22 червня 2016 року молодший склад хорової капели "Дударик" відвідав музей скла(м. Львів)
Карпів Олег23.06.2016 01:22:14
Ви не повірите . Снився клас з учнями яких я стараюсь навчити. І потім заходить Леся Олексіївна Чайківська і каже не вчи, і посміхається.