На Головну

«...мабуть вперше в історії української громади в США, що велика заля Карнегі Холл була вщерть виповнена в будній день. Цього доконав "Дударик"...»

"Свобода", Український щоденник. 21.06.1990 р.

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 6210

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

Фестиваль оркестрової українсько-патріотичної пісні на «Арені Львів»

22.08.2012

22 серпня 2012 року хорова капела «Дударик» взяла участь у фестивалі оркестрової українсько-патріотичної пісні, приуроченому 21-й річниці незалежності України, який проводився на «Арені Львів» під патронатом голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Костюка. Ми виступали разом із Заслуженою академічною капелою України «Трембіта». Диригували Заслужений діяч мистецтв України Микола Кулик та Народний артист України Микола Кацал. Ще декілька творів ми виконали під акомпанемент  провідних військово-музичних підрозділів Збройних сил України. Головним диригентом заходу був полковник Віктор Пащенко – головний військовий диригент Збройних Сил України. Виступ пройшов дуже добре.

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (0)