«...мабуть вперше в історії української громади в США, що велика заля Карнегі Холл була вщерть виповнена в будній день. Цього доконав "Дударик"...»
"Свобода", Український щоденник. 21.06.1990 р.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
23.08.2012
23 серпня 2012 року хорова капела «Дударик» виступила у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім.С.Крушельницької на урочистій академії з нагоди 21-ї річниці незалежності Українии. Ми виконали «Чом, чом, земле моя» Дениса Січинського та «Юнакові» Богдани Фільц. Диригував Народний артист України Микола Кацал. У фіналі урочистої академії разом із Галицьким камерним хором ми виконали «Боже великий, єдиний». Виступ пройшов добре.
Додати коментар