«Я буквально приголомшений виступом хору «Дударик»… …репертуар хору - це хвилююче зібрання невмирущих творів національної класичної спадщини»
Павло Плішка, провідний соліст, Метрополітенопера, червень, 1990 р.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
19.12.2012
19 грудня 2012 року на площі перед Національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької хорова капела «Дударик» взяла участь у відкритті головної ялинки нашого міста. Урочисто «запалив» ялинку голова Львова – Андрій Садовий.
Додати коментар