«… Це вже професійна капеля, гідна ступати шляхами славетного "Українського Національного Хору", незрівнянного диригента Олександра Кошиця.»
"Новий шлях". 11.09.1990 р., Д. Яремчук
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
19.12.2012
19 грудня 2010 року хорова капела «Дударик» відслужила святкову літургію у найдавнішому храмі Львова, храмі святого Миколая, з нагоди храмового свята. Це вже 24 раз поспіль, як «Дударик» співає на празнику у цьому прекрасному храмі. Літургію відслужили дуже добре. Диригували – Народний артист України Микола Кацал та хормейстер чоловічого складу Назар Лозинський.
Додати коментар