«… це чарівний голосовий тембр хору хлопчиків та юнаків до глибини душі зворушував, витискував сльози, казав вслуховуватись і дивуватись, що їхні наставники спроможні з дітей зробити справжнє чудо!»
«Наше слово», Варшава, 20.12.1988 р.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
18.12.2012
18 грудня 2012 року у першому українському театрі для дітей та юнацтва хорова капела «Дударик» при підтримці управління культури департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради провела святковий концерт до дня святого Миколая для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківської опіки, а також дітей з особливими потребами з навчально-реабілітаційного центру «Джерело». У театралізованій виставі брали участь практично усі покоління «Дудариків». Режисер постановник феєричного дійства – Народний артист України Сергій Павлович Кустов. По закінченню усім присутнім в залі Святий Миколай приніс невеличкі подарунки.
Додати коментар