На Головну

«...Втрачену, обірвану, подекуди сплюндровану традицію підносить "ДУДАРИК", засвідчуючи огні отчої, одвічної класичної хорової культури ...Кажучи по-сучасному, "ДУДАРИК" є генетичною матрицею, де кристалізується нова духовність...»

"Культура і життя", Михайло Головащенко 19.02.1989 р., Київ.

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 6210

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

«Реквієм» присвячений пам’яті померлих ветеранів спорту

01.12.2012

1 грудня 2012 року в приміщенні Палацу культури ім. Гната Хоткевича, на запрошення Львівської обласної Асоціації ветеранів спорту, хорова капела «Дударик» виступила на «Реквіємі» присвяченому пам’яті померлих ветеранів спорту. «Реквієм» розпочався переглядом слайдів, після яких ми вийшли на сцену і відслужили панахиду спільно з парохом храму Святого Архангела Михаїла о. Володимиром (Білоцьким), який і сам бере участь в обласних та всеукраїнських змаганнях з лижних перегонів серед ветеранів спорту. Одразу після панахиди ми виконали «Чуєш брате мій» Кирила Стеценка та «Ой там при долині» в опрацюванні Народного артиста України Миколи Кацала. Диригував хормейстер чоловічого складу Назар Лозинський.

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (0)