На Головну

"За своєю багатофункціональністю „Дударик“ не має собі рівних, адже тут не просто дають музичну освіту, а й підтримують дух рицарства, зберігають українську традицію та несуть її у світ, впроваджують важливі для української молоді програми і працюють для впровадження екуменізації."

Марія Мисак, стр. 14, «Аудиторія», №2, 2008

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 6342

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

«Світла музика»

26.04.2013

26 березня 2013 року у Будинку органної та камерної музики відбувся концерт Лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка Державної академічної хорової капели «Дударик» під назвою «Світла музика». На початку концерту прозвучали «Благослови, душе моя Господа» Кирила Стеценка та фрагменти з Акафісту до Пресвятої Богородиці. Далі прозвучали хорові концерти Дмитра Бортнянського, Максима Березовського, Артема Веделя, Ганни Гаврилець, Мирослава Волинського. Прекрасно прозвучали «Псалми Давидові» Мар’яна Кузана та «Алилуя» Михайла Вербицького. Твором «В пам’ять вічную» Олександра Кошиця ми вшанували пам’ять загиблих у Чорнобильській катастрофі. На завершення концерту ми виконали «Сонце ся сховало» Станіслава Людкевича. Диригував Дмитро Кацал.

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (1)

Слухачка27.04.2013 21:30:15

Дуже гариний концерт!Хор звучав в деяких місцях просто фантастично!!!